Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak dopadne Opening Day Béčka s Technikou Reds?

  Výhra (16)
  

  Prohra (10)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 196

Online: 1

Včera celkem: 195
Aktuální výsledky Muži:
22.4. 14:00 Skokani Olomouc - Kotlářka Praha 1:19
21.4. 14:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 7:1
20.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 3:9
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
8.4. 14:00 Cannibals Šumperk - Skokani Olomouc B 25:15
Nejbližší zápas Muži:
27.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears
28.4. 16:00 Třebíč Nuclears - Skokani Olomouc
5.5. 13:00 Technika Brno - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
29.4. 15:00 Skokani Olomouc B - Technika Brno B
Skokani se vrací do hryPublikováno: 2017-05-06
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 246

Olomoucké Áčko zažilo úspěšný víkend a vrací se zpátky do hry o playoff. Sice jsme obě výhry ubojovali a soupeře jsme měli utnout o něco dříve, ale máme dvě výhry a to je to nejdůležitější.


Páteční zápas se hrál v Blansku pod umělými světli. Po cestě začalo vydatně pršet a vypadalo to spíše na zápas ve vodním pólu než na baseball. Domácí, ale nelenili a brilantně připravili hřiště ke hře. Po velmi krátkém rozcvičení a pár míčích v kleci se šlo na věc. Za domácí házel Kuba Kostka, který nám nejvíce sedl a za necelé tři směny obdržel 7 bodů. Za nás začal házet Max MacNabb, který odházel 7 směn s 11ti strikeouty. Zápas jsme velmi dobře rozehráli a vedli jsme 9:1, ale pak jsme polevili a nechali jsme soupeře hrát. Domácí v třetí směně vyměnili nadhazovače a na kopec se dostal Štěpán Havlíček, který zastavil náš útok. Kdybyste si v tomto zápase mezi 5. a 7. směnou odskočili na párek, tak by vás to ani nemuselo mrzet, protože se nic nestalo. Do 8.směny šel na kopec náš relief Pavel Schwarz, který se nepotkal s formou a za směnu obdržel 6 bodů. Na kopec musel jít hrající trenér Michal Kohout, který zápas utnul nekompromisním strikeoutem. Zápas jsme vyhráli 9:8, ale myslím si, že jsme měli vyhrát rozdílem.

Sestava v pátečním zápase:
P-M.MacNabb/P.Schwarz/M.Kohout, C-J.Voják, 1B-O.Schwarz, 2B-M.Zdražil, 3B-Ch.Dawson, SS-D.Brammer, LF-J.Kovařík/M.Poledna, CF-M.Lázníček/M.MacNabb, RF-M.Poledna/ M.Lázníček


Sobotní zápas se odehrál již za lepšího počasí a na domácím hřišti. Hosté přijeli v hojném počtu, ačkoliv na domácím zápase byla plná lavička. Nutno podotknout, že naše střídačka na tom nebyla lépe, ač máme na soupisce mnoho hráčů. Za hosty začal házet Torigoe Shota, který odházel 7 směn. Tento asijský nadhazovač házel technické nadhozy a občas to proložil rovným fastem. Za náš výběr hvězd nastoupil na kopec netradičně Jar Dawson, který nakonec vydržel obdivuhodných 8 směn a připsal si na konto výhru a 4 strikeouty. Zápas začal krásným hitem Matěje Lázníčka, ale jasným hrdinou zápasu byl Jiří Kovářík, který odpálil 3 hity a měl 2 RBI. V poli jsme hráli velmi dobře a měli jsme krásné zákroky. Opět jsme, ale trpěli ,,skokanským syndromem?, kdy jsme dobře nastoupili do zápasu a pak jsme přestali hrát na pálce. Hosté opět mohutně dotahovali, ale nepodařilo se jim to, protože na kopec se dostal bombér Dylan Brammer, který za 1 směnu hodil 2 strikeouty. Utkání skončilo opět pro o jeden bod v náš prospěch a to 4:3.

Sestava v sobotním zápase:
P-Ch.Dawson/D.Brammer, C-J.Voják, 1B-O.Schwarz, 2B-M.Zdražil, 3B-J.Kovařík, SS-M.Brammer/Ch.Dawson, LF-M.Poledna, CF-M.MacNabb, RF-M.Lázníček


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (26)     Nelíbí (9)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018
JMOP

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.