Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak dopadne Opening Day Béčka s Technikou Reds?

  Výhra (16)
  

  Prohra (10)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 196

Online: 1

Včera celkem: 195
Aktuální výsledky Muži:
22.4. 14:00 Skokani Olomouc - Kotlářka Praha 1:19
21.4. 14:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 7:1
20.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 3:9
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
8.4. 14:00 Cannibals Šumperk - Skokani Olomouc B 25:15
Nejbližší zápas Muži:
27.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears
28.4. 16:00 Třebíč Nuclears - Skokani Olomouc
5.5. 13:00 Technika Brno - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
29.4. 15:00 Skokani Olomouc B - Technika Brno B
Mordor na domácím hřištiPublikováno: 2017-05-07
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani B
Přečteno: 388

V sobotu se sehrál další slavný match našeho týmu. Celý den bylo krásné počasí a hodinu před zápasem vypukl mohutný liják, který přinesly temná mračna. Byla to takový liják a nečas, že by se i sám pán Sauron divil. Po konci deště se naše devítka s přispěním hostujícího Nováčka jala na úklid a přípravu fieldu. Po hodině uklízení a vykoupání díry u domácí mety jsme mohli začít s baseballem. Nutno podotknout, že na náš zápas se přišlo podívat mnoho diváků, ač hrajeme jen oblastní přebor.

Za náš výběr hvězd nastoupil na kopec Vilda Sitár a vedl si lépe než minulý týden proti Blansku. Možná z něj opadl stres z maturity anebo si byl vědom, že po dalším takovém výkonu jednomu hráči praskne žilka na hlavě. Za hosty nastoupil mladík Milan Nováček, který má letos odházené 2 směny za A tým Techniky Brno. Hosté začali zostra a posílali míče na naše hráče, kteří byli duchem ještě mimo hřiště. Bohužel se hned ujali vedení 2:0. Naše pálka byla většinou plejádou brzkých švihů, a tak z toho mráčku nezapršelo. Hostující nadhazovač nebyl žádný bombér, ale mixoval pomalé nadhozy s točkami do země, a to by recept na výhru. V půli zápasu předvedl pravý zádní polař Petr Frano spektakulární diving catch. Nutno podotknout, že naše zadní pole hrálo velmi dobře a mnoho dalekých odpalů skončilo v našich rukavicích. V 6.směně nám teklo do bot a prohrávali jsme 4:1. Na pálku se dostal Petr Frano a hostující nadhazovač jej trefil a po pastballu se dostal na druhou metu, pak šel na pálku Martin Poledna, který z pozice 9. pálkaře odpálil hit na osmičku, a tak jsme dali náš 2.bod v zápase. Do osmé směny jsme vyzkoušeli na kopci Vojtu Vrbu, kterého můžeme vídat na 1.metě. Bohužel Vojta si všechny striky vyházel v bullpenu a v zápasu bohužel nic nepředvedl. Na kopec se teda dostal closer s rychlým fastem Martin Smékal. Ten sice dostal 2 body, ale ne vlastní vinou, ale momentální indispozicí našich polařů. I hosté vystřídali nadhazovače a na kopec se dostala zahraniční akvizice Yasser Paredes Tellez, který házel také velmi pomalu, ale účinně. Do 9.směny jsme šli za stavu 7:2 pro Techniku a rozhodli jsme se zápas zvrátit na naši stranu. Souhra neočekávaných náhod a erupcí na Slunci nám to nedovolila, a tak si hosté odvezli výhru. Za hosty velmi dobře hrála spojka, která pochytala vše, co letělo kolem. Za zmínku ještě stojí catch Martina Gazárka, který s nasazením života chytl míč takřka na lavičce hostů.

Sestava proti Technice B:
P-V.Sitár/V.Vrba/M.Smékal, C-J.Borůvka, 1B-V.Vrba/M.Gazárek, 2B-M.Smékal/V.Vrba, SS-A.Fusek, 3B-M.Gazárek/V.Sitár, LF-M.Poledna, CF-T.Absolon, RF-P.Frano

Líbí (32)     Nelíbí (8)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018
JMOP

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.