Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak se vám líbil slowpitch?

  Líbil (74)
  

  Nelíbil (67)
  

  Nepamatuji si nic (54)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 10

Online: 1

Včera celkem: 89
Aktuální výsledky Muži:
1.9. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 5:1
1.9. 13:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 1:7
26.8. 14:00 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 9:8
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.8. 15:30 Skokani Olomouc B - Pelikans Bučovice 13:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Nováčci v extraligovém dresuPublikováno: 2017-12-30
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 482

Letošní sezona nebyla výjimečná pouze importy, ale i další věcí. V sezoně 2017 se nám podařilo dostat 3 hráče z naší vlastní líhně do A týmu. Tento fakt je velmi vítaný, protože mnoho hráčů v minulosti a je třeba doplnit kádr. V minulých letech tento přesun hráčů zcela nefungoval a příliš nové krve je příslib do budoucna. Je to také důkaz, že naše mládežnické celky se zlepšují a mají kvalitní trenéry.

Prvním juniorským hráčem je Jakub Borůvka. Tento mladý hráč se narodil v roce 1998. Kubova hlavní pozice je catchera, ale může také hrát na 2.metě. Do budoucna je velmi pravděpodobné, že se bude rozvíjet na pozici catchera a bude sbírat extraligové starty. Kuba je produktem naší mládeže a v minulé sezoně odehrál v naší rezervě. V juniorské kategorii odehrál kvalitní zápasy a byl jedničkou na pozici catchera. Jeho největší zbraní je rychlost a útočné úlivky. V sezoně 2017 odehrál 3 zápasy (proti Kotlářce a Eagles). Hrál na pozici catchera a ozkoušel si i 2.metu. Na pálce si připsal 5 startů a bohužel žádný hit. V poli si připsal 1 PO a 4A. Uvidíme, jak se mu bude dařit v následující sezoně.

Druhým hráčem je Aleš Fusek. Tento hráč je ročník 1994. Hlavní pozicí Aleše je spojka, ale v A týmu hrál letos pouze v zadním poli. Aleš je také naším odchovancem a je členem úspěšného juniorského týmu, který v roce 2011 získal stříbrnou medaili v juniorské Extralize. V minulých sezonách působil Aleš v naší rezervě, kde hrál převážně na pozici spojky. V této sezoně si jej domácí kouč vytáhl do týmu a Aleš debutoval proti Hrochům na domácím hřišti. Nakonec to byl jeho jediný zápas v sezoně. V tomto zápase nastoupil ke 3 pálkařským startům, ale bohužel se mu nepodařilo úspěšně odpálit. V zádním poli si připsal 2 catche, a tak má v polařských statistikách 2 PO. Doufáme, že to nebyla jeho poslední sezona v A týmu.

Posledním produktem naší mládeže je Petr Mik. Petr je ročník 1999 a mohli jste jej vidět v dresu s číslem 67. Nejčastěji nastupoval na pozici levého pole, ale úspěšně hrál i na pozici nadhazovače. Letos jsme mohli vidět Petra hned ve 3 kategoriích: A tým, B tým a juniorka. V juniorce odehrál 10 utkání, kde odpálil 15 H a měl pálkařský průměr 0.536. V poli zahrál 14 PO a měl 8A. Na kopci strávil 3 zápasy s poměrem 1-1. Odházel 8.3 směn a jeho ERA byla 6.48. V B týmu nastupoval na pozici nadhazovače a vedl si velmi dobře. V A týmu odehrál Petr celou sezonu a většinou nastupoval v pravém poli. Na pálce nastoupil k 66AB a odpálil 2H a jeho BA bylo 0.061. V poli zahrál 31PO a připsal si hned 5A. Jako nadhazovač Petr nastoupil celkem k 7 zápasům a měl bilanci 1-1. Celkově odházel 18 směn a v nich měl ERU 5.50. Tento hráč je velkým příslibem do budoucnosti. Osobně jej vidím spíše na kopci, kde by se mohl stát kvalitním relieverem.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (120)     Nelíbí (18)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.