Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak se vám líbil slowpitch?

  Líbil (74)
  

  Nelíbil (67)
  

  Nepamatuji si nic (54)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 10

Online: 1

Včera celkem: 89
Aktuální výsledky Muži:
1.9. 16:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 5:1
1.9. 13:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 1:7
26.8. 14:00 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 9:8
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
12.8. 15:30 Skokani Olomouc B - Pelikans Bučovice 13:9
Nejbližší zápas Muži:
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
Pozvánka na sérii s Draky BrnoPublikováno: 2018-05-11
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 224

Další extraligové kolo je tu! Dalším soupeřem budou Draci Brno. S tímto týmem z Komárova odehrajeme 2 těžké zápasy. První utkání odehrajeme v pátek pod světly, a to druhé se sehraje v sobotu na našem hřišti. Vzhledem k tomu, že Draci jsou vedoucí tým a Mistři loňského ročníku ligy, tak bude potřeba hrát na 100 % a k tomu nám zajisté dopomůžou plné tribuny. Meteorologové hlásí na tento víkend přeháňky, ale pevně věříme, že počasí bude příznivé pro baseball.

Představujeme Draci Brno:
Draci byli založeni v roce 1972 a jsou historicky nejúspěšnějším týmem v celé republiky. Výčet titulů a jmenný seznam reprezentantů by čítal několik stránek. Draci mají propracovaný mládežnický systém. Hlavním trenérem A týmu je velezkušený Arnošt Nesňal. Nejlepším nadhazovačem je Wes Roemer, který má ERu 0.0 a v nedávné době hodil no-hitter. Draci nejsou jen o jednom nadhazovači, ale mají kvalitní celou rotaci o čem svědčí týmová ERA 1.36. Nestárnoucím hráčem je Pavel Budský, který stráží 1. metu. Za domácí metou nejčastěji najdeme Petra Čecha, který má za sebou angažmá v Americe a v Německu. Nejlepším pálkařem je Petr Čech, ale statně mu konkuruje Arnošt Dubový, který má letos na kontě 24 H. Dračí lineup je mixem zkušeností a dravého mládí. Tyto 2 zápasy budou souboj 1. a 8. týmu tabulky, ale to jsou jen papírové předpoklady.

Páteční zápas začíná v 19 hodin a rozhodčími budou pánové Kulhánek-Adamec-Beneš. V pátek se bude hrát na olomouckém hřišti a zápas začne v 14 hodin. Rozhodčími pro tento zápas budou pánové Holcapfel-Prokop-Drápal.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (33)     Nelíbí (11)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.