Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Dostanou se Skokani do play off 1.Ligy???

  ANO (9)
  

  NE (12)
  

  MOŽNÁ (6)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 28

Online: 1

Včera celkem: 112
Aktuální výsledky Muži:
27.6. 16:00 Wolfs Domažlice - Skokani Olomouc 16:1
27.6. 13:00 Wolfs Domažlice - Skokani Olomouc 19:4
13.6. 16:00 Skokani Olomouc - Hluboká nad Vltavou 5:21
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
Nejbližší zápas Muži:
20.6. 13:00 Klasik Frýdek Místek - Skokani Olomouc
20.6. 16:00 Klasik Frýdek Místek - Skokani Olomouc
5.7. 13:00 Hroch Brno - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
A-tým prolomil černou sérii proti Hluboké nad VltavouPublikováno: 2019-07-23
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 419

V sobotu 20.7. se odehrála předposlední série z Nadstavby o Extraligu. Olomoucký A-tým již nemůže udržet Extraligu, ale bojoval o vítězství. Obě utkání byla plná zajímavých momentů a více se dočtete v článku.

První utkání začal na kopci Mason Felt. Tento americký nadhazovač začal na kopci dominantně a k jeho výkonu mu pomohlo kvalitní pole. Hned v 1.směně se nám podařilo bodovat po odpalu Masona Felta. I v 2.směně jsme přidali bod a bylo to zásluhou divokých nadhozů Davida Šťastného. Začátek 3.směny byl opravdu divoký, neboť se Jiří Mlsek (catcher Hluboké) dostal na druhou metu po úlivce. Tento hráč se dostal až na třetí metu a zde předčasně vyběhl z mety a bod neplatil. Po této situaci začalo jedno z mnoha přerušení v utkání, protože hostující kouč nesouhlasil s výroky rozhodčích. V další směně se hosté osmělili a přidali 2 body a dorovnali skóre. Pátá směna byla ve znamení big inningu a 5x se nám podařilo skórovat. Do 7.směny jsme vystřídali nadhazovače a na kopec se dostal Justin Woods. Tento nadhazovač Hluboké seděl a za 2 směny na něj 5 x skórovali. Closerem v prvním utkání byl Michael Gonzalez, který svoji úlohu zvládl na jedničku. Vyhráli jsme nejtěsnějším možným výsledkem, a to 8:7.

Druhé utkání jsme začali jako hostující tým. Hned v úvodní směně se nám podařilo skórovat. Naším startujícím nadhazovačem byl Petr Mik. Hned v úvodu jsme museli řešit nepříjemné zranění Justina Woodse, který se srazil s první metou. První část zápasu rychle plynula a nadhazovači a pole si plnili své úkoly. Zlom nastal v 4.směně, kde se nám nepodařilo při 2 outech zahrát ten 3. a Hluboká této šance využila. V této směně nám Sokol nasypal 6 bodů a udělal tím velký krok k vítězství. Olomouckým pálkařům se nepodařilo přidat body, a tak Hluboká výrazně bodově odskočila. Dalším nadhazovačem byl Michal Kohout. Nedokázali jsme vzdorovat hlubockém útoku, a hlavně vícemetrové odpaly nás stály vítězství. Pozitivem je, že jsme v obou utkání udělali jen 2 errory a naše obrana byla takřka bezchybná. Druhé utkání jsme prohráli 11:3 a nedokázali jsme navázat na předchozí vítězství.

Další série nás čeká se SaBaTem Praha. V sobotu a v neděli odehrajeme 2 utkání, které budou poslední utkání A týmu v této sezoně.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (53)    Nelíbí (51)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.