Skokani Olomouc

Rádio Haná

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Dostanou se Skokani do play off 1.Ligy???

  ANO (9)
  

  NE (12)
  

  MOŽNÁ (6)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 28

Online: 1

Včera celkem: 112
Aktuální výsledky Muži:
27.6. 16:00 Wolfs Domažlice - Skokani Olomouc 16:1
27.6. 13:00 Wolfs Domažlice - Skokani Olomouc 19:4
13.6. 16:00 Skokani Olomouc - Hluboká nad Vltavou 5:21
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
Nejbližší zápas Muži:
20.6. 13:00 Klasik Frýdek Místek - Skokani Olomouc
20.6. 16:00 Klasik Frýdek Místek - Skokani Olomouc
5.7. 13:00 Hroch Brno - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
1.Liga: Dechberoucí utkání proti Sokolu Hluboká nad VltavouPublikováno: 2020-06-15
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 83

Minulý týden se odehrál velmi důležitý dvojzápas na olomouckém hřišti. Hanáčtí baseballisté se utkali proti Sokolu Hluboká. Tento tým se pravidelně umisťuje v horních patrech tabulky a byl mírným favoritem. Pokud chtěli Skokani pomýšlet na boje v baráži a play off, tak museli tyto utkání zvládnout. Počasí bylo opravdu dechberoucí a velké horko dávalo zabrat nejen hráčům, trenérům, fanouškům, ale i rozhodčím.

Na olomoucký kopec se postavil Petr Mik, který v minulém utkání odházel velmi kvalitní zápas. První pálkař odpálil hit, poté infielder nezahrál těžší míč a Hluboká se dostala do vedení. Hluboká nasadila na kopec Vojtěcha Vlacha, který sice házel pomaleji, ale velmi účinně. Dostali jsme se hned na mety, ale díky zmatku na metách jsme z obsazených met šli jen do obrany. I v další směně se hostujícímu týmu podařilo bodovat. Utkání nabralo rychlý spád a Skokani pálili první nadhozy Vlacha, takže tento nadhazovač odházel takřka celý zápas. Velké drama nastalo až v 9. směně, kdy Skokani Olomouc zažili big inning. Domácí celek 4 x skóroval a zápas byl 5:5, a díky tomuto výsledku se šlo do tie breaku. Pavel Schwarz vystřídal Petra Mika a hostující celek toho střídání využil. Hluboká si dokázala vytvořit velký bodový polštář, který Skokani v dohrávce nemohli zvrátit. Zápas tedy skončil 9:6 pro Sokol Hluboká nad Vltavou. Nejvíce hitů měl Ondra Schwarz (3) a na kopci se skvěle prezentoval Petr Mik (9 IP).

Sestava v 1.zápase:
P-Mik/Schwarz P./Schwarz O., C-Borůvka J., 1B-Schwarz P./Utěšený, 2B-Zdražil,
3B-Schwarz O./Schwarz P., SS-Nastoupil, LF-Antoš, CF-Poledna, RF-Lázniček, DH-Utěšený, trenér- Martin Zdražil.

Druhé utkání slibovalo pálkařské hody, ale i změnu počasí, když to chvílemi vypadalo, že je tma, ačkoliv bylo teprve 5 hodin. Domácí trenér nominoval na kopec mladíka Marka Nastoupila. Hned v úvodní směně jsme dostali 6 bodů po dlouhých odpalech a mnoha chybách v poli. Hosté nominovali na kopec Vasila Zhupanina, který v minulosti hostoval v olomouckých barvách. Podařilo se nám 2 body vrátit, ale stále to bylo málo. I v další směně se hanáckým hráčům nedařilo a hlubocké body se jen sypaly a sypaly. Dalším nadhazovačem byl Martin Zdražil. Bodový přísun se nezastavil a moc tomu nepomohl ani 4 bodový homerun Martin Mužíka (tento hráč studoval v USA, byl kapitánem reprezentace U23 a jedním z nejlepších pálkařů Extraligy). Celý zápas se v podstatě jen dohrával a bylo jasné, který tým si odnese vítězství. Bodová přestřelka se zastavila na čísle 21:5 pro Sokol Hluboká nad Vltavou. V tomto utkání se nadhazovačům příliš nedařilo a ani pole nezahrálo standart.

Sestava v 2. zápase:
P-Nastoupil/Zdražil, C-Borůvka T., 1B-Utěšený, 2B-Borůvka J., 3B-Schwarz O., SS-Zdražil/Nastoupil, LF-Antoš, CF-Poledna, RF-Poisl, DH-Lázniček, trenér- Martin Zdražil

Další utkání se odehraje ve Frýdku-Místku. Klasik je loňský Mistr a budou to velmi těžké a důležité utkání. Skokani odehrají své utkání v 13:00 a 16:00.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (11)    Nelíbí (3)

Komentáře:

Jméno:
Kolik je na hřišti met?:


Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.