Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (356)
  

  NE (165)
  

  OBČAS (102)
  

  NIKDY (178)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 38

Online: 2

Včera celkem: 115
Zlepšený výkon proti Hrochu Brno a posun ze dna tabulkyPublikováno: 2020-07-08
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 466

Olomoučtí baseballisté po dlouhé době zakusili chuť vítězství. Skokani se zlepšili oproti předešlému víkendu s Wolfs Domažlice. Neděle 5.7. se nesla v duchu očekávání a snahy odpoutat se ze dna tabulky. Olomoučtí baseballisté určitě nepatří do spodní části ligy a kvalita se v neděli ukázala. Za 2 utkání hráči vyrobili pouze 1 chybu, a právě kvalitní obrana a více než obstojná pálka byla hlavním příčinou hanáckého obrození.

Oba zápasy se konaly v úmorném horku a ani jeden z týmu neměl příliš obsazenou lavičku, ačkoliv tým z Brna měl více hráčů na střídání. Olomoučtí hráči hráli na domácím hřišti, ale byli hostujícím týmem, neboť v Brně nebylo volné hřiště. Hroch Brno nasadil nadhazovače Filipa Jelínka, kterého někteří hráči znali z juniorky nebo ze zápasů s Pelikans Bučovice (v rámci turnajů a přípravných utkání), ale ani tato výhoda nebyla nakonec hanáckým baseballistům platná. Skokani nasadili na kopec svoji jedničku, a to Michala Kohouta. Úvodní směny vypadaly velmi dobře, ale klíčová dohrávka 4.směny, kde Hroch markantně utekl Skokanům. Tzv.big inning určil ráz celého utkání a Olomouci nepomohlo ani střídání na kopci. Matěj Lázniček se premiérově představil na kopci a ukázal, že by to nemusel být jeho poslední start na vyvýšeném místě na hřišti. I Hroch vystřídal nadhazovače a na kopec se dostala do té doby druhá meta (Jan Hřib). Utkání nakonec skončilo 12:6 pro tým z Brna a je zajímavé, že Skokani měli více hitů (14:12). Nejvíce odpalů měl na svědomí chytač Jakub Borůvka, který v 5 pálkařských stavech odpálil 3 úspěšné odpaly.

Sestava proti Hrochům Brno:
P-Kohout/Lázniček, C-Borůvka, 1B-Utěšený, 2B-Zdražil, 3B-Schwarz, SS-Nastoupil, LF-Poledna/Kohout, CF-Lázniček/Poledna, RF-Vrba/Mik, trenér- Martin Zdražil.

Druhé utkání bylo velmi pikantní a fanoušci na tribunách si jej museli užít. Nejprve se na kopci představil olomoucký odchovanec v barvách týmu Hroch Brno (Petr Charvát), a poté olomoucký nadhazovač (Petr Mik) neseřídil úplně mušku a trefil pár protihráčů. Po tomto velmi zajímavém začátku se dostali na ,,koně? právě olomoučtí hráči, kterým se na mladého Charváta v celku dařilo. Brněnský lodivod vystřídal nadhazovače a na kopec se dostal Petr Janderka, který útok hanáckých pálek utlumil. Petr Mik si nepřipouštěl velké problémy s brněnskými pálkaři. Nutno podotknout, že pole hrálo více než excelentně a celý zápas se hrál bez chyby. Další střídání nastalo na konci zápasu a opět se na kopec dostal Jan Hřib a Skokani tohoto střídání využili. V 9.směně olomoučtí baseballisté 3x skórovali a pojistili si výhru. Utkání nakonec skončilo v poměru 8:4 pro hanácké borce a opravdu se bylo na, co dívat. Opět Skokani přestříleli svého soka v poměru 11:7 na úspěšné odpaly. Po 2 hitech si připsali hráči: Borůvka, Poledna a Schwarz.

Sestava proti Hrochům Brno:
P-Mik, C-Borůvka, 1B-Utěšený, 2B-Nastoupil, 3B-Schwarz, SS-Zdražil, LF-Poledna, CF-Lázniček, RF-Kohout, trenér ? Martin Zdražil.


Další domácí utkání se odehraje již tuto sobotu (11.7.) od 13:00 a 16:00, tak přijďte podpořit olomoucké baseballisty!

Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (85)    Nelíbí (47)

Komentáře:

Koudy:   (13/07/2020 13:04)

 
Sakryš, postrádám tabulku jak si OLÉÉ hopsálci vedou už jsou předposlední ? Anketě by víc slušelo udrží tento tým ČML ? Nebo si příští rok za pokřiku OLÉÉÉ zobne oblast ?


Koudy:   (11/07/2020 17:41)

 
OLÉÉÉ, tým bez ambicí nula od nuly pošla, ryba smrdí od hlavy, Vojákovu zdar,v rámci zadezpečení si bydlení překonal Vojákov Kačírka na kterého plival....OLÉÉÉ, je prdča když se ze zábavy stane nutnost žití viď VaŠku :-)koudelka@montpetrol.co m


Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.