Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

RSS  RSS

Anketa
  Sledujete klubový FB???

  ANO (568)
  

  NE (357)
  

  OBČAS (305)
  

  NIKDY (603)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 0

Online: 0

Včera celkem: 0
Prohraná série s Technikou BrnoPublikováno: 2021-06-15
Poslal: Petr Frano
Kategorie: Skokani B
Přečteno: 307

Sobotní double byl velmi bohatý na hity a dokonce padnul i jeden homerun. Počasí opět připravilo bohaté představení a také již mohli být na tribunách fanoušci.
Startujícím nadhazovačem olomouckých Skokanů byl Jakub Školoudík (2IP, 3 ER), který odházel dvě úvodní směny. Za hostující tým nastoupil na kopec Michal Sobotka (3IP, 2 ER, 2 SO), který v minulosti nastupoval za Draky Brno. Úvodní směna skončila remízou 2:2. Ve třetí směně olomoucký tým střídal nadhazovače a na kopec se dostal Jakub Černík (1 IP), který vydržel jen jednu směnu (kvůli zranění ramene). V dohrávce třetí směny Skokani 4x skórovali, a to zásluhou odpalů a chyb brněnské obrany. Petr Mik (4 IP, 7 ER, 2 SO ) nastoupil do čtvrté směny a Technika jej přivítala hned dvěma body po doublech pálkařů, ale Petr zavřel směnu SO. V dohrávce směny se dostal na kopec venezuelský ranař MiguelangelBastidas (působil v AA týmu Phillies, 5 IP, 2 ER, 10 SO). Mik dokázal odolat náporu brněnských pálek a Skokani hned zareagovali a dvakrát v dohrávce doběhli domů (po odpalu Ondřeje Schwarze). Začátek sedmé směny byl pro zápas klíčový, jelikož Technika nasázela 5 bodů. Zajímavou hrou se prezentoval Bastidas, který odpálil tvrdý single a poté ukradl 2. metu, což je na nadhazovače neobvyklé. Marek Nastoupil (2 IP, 3 ER) vystřídal Petra Mika na kopci a utkání uzavřel. Skokani prohráli 8:16. Technika měla výrazně více hitů: 21 : 6. Matěj Lázniček měl 3 dobré odpaly a táhnul olomouckou ofenzívu. Svůj první vícemetový odpal si připsal Filip Nevrla.
Sestava v 1.zápasu:
P-Škouloudík/Černík/Mik/Nastoupil, C-Voják, 1B-Dostál, 2B-Nevrla/Marek, 3B-Schwarz O., SS-Nastoupil/Nevrla, LF-Borůvka J., CF-Lázniček, RF-Lýzner/Gaul, DH-Marek (na pinch hit šli: Antoš, Poledna).
V druhém zápasu byli Skokani hosté - Technika nasadila na kopec Radka Buriana (5 IP, 1 ER, 5 SO). Hity se prezentovali Lázniček a Marek, ale bod stáhnul Voják po dlouhém odpalu do zadního pole. Skokanským nadhazovačem byl Michal Kohout (5 IP, 3 ER, 3 SO), který zaházel vskutku dobré utkání. Technika sice v úvodní směně dvakrát bodovala, ale Skokanům se podařila třetí směna. Jakub Voják odpálil homerun do levého pole. Technika vystřídala nadhazovače a na kopec se dostal Javon Rigsby (4 IP, 0 ER, 7 SO). Zlomit odpor hanáckých hráčů se povedlo ve čtvrté směně po mnoha hitech a ne úplně konzistentní obranné činnosti. Na kopec se dostal Pavel Schwarz (3 IP, 1 ER, 2 SO), který byl posledním olomouckým nadhazovačem. Po dvou metách zdarma Pavel Schwarz začal dobře házet, ale opět si olomoucká obrana vybrala slabší chvilku. Javon Rigsby rozjel svoji show a pálkaři nestíhali jeho rychlost a kvalitní trefování okrajů mety. Utkání nakonec skončilo 8:3 pro brněnský tým a padlo celkově 18 hitů (pouze 5 pro olomoucké baseballisty). Kamenem úrazu byla obrana, když Skokani vyrobili 4 chyby. Po dvou úspěšných odpalech si připsali hráči: Matěj Lázniček a Jakub Voják.
Sestava v 2.zápasu:
P-Kohout/Schwarz, C-Borůvka J., 1B-Dostál, 2B-Nevrla/Saad, 3B-Marek, SS-Nastoupil, LF-Poledna/Gaul, CF-Lázniček, RF-Černík, DH-Voják.
Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (41)    Nelíbí (32)

Komentáře:

Diskuze uzavřena

Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.