Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak dopadne Opening Day Béčka s Technikou Reds?

  Výhra (16)
  

  Prohra (10)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 196

Online: 1

Včera celkem: 195
Aktuální výsledky Muži:
22.4. 14:00 Skokani Olomouc - Kotlářka Praha 1:19
21.4. 14:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 7:1
20.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 3:9
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
8.4. 14:00 Cannibals Šumperk - Skokani Olomouc B 25:15
Nejbližší zápas Muži:
27.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears
28.4. 16:00 Třebíč Nuclears - Skokani Olomouc
5.5. 13:00 Technika Brno - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
29.4. 15:00 Skokani Olomouc B - Technika Brno B
Miniturnaj v BlanskuPublikováno: 2017-03-31
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 132

V sobotu 25.3. se konal v Blansku turnaj 3 týmů. Pozvání na turnaj přijal slovenský tým z Trnavy a olomoučtí borci. Na turnaj jsme vyrazili z Olomouce s 13 hráči a Yorki nás čekal na místě. Cesta byla příjemná a těšilo nás skvělé počasí. Bohužel po příjezdu do Blanska takové pěkné počasí nebylo a započalo vrstvení.


Po krátkém rozcvičení a pár míčích v tunelu jsme se přesunuli na zadní hřiště. První zápas začal v 13.45 a naším soupeřem byli borci ze Slovenska. Na kopec Andělů se postavil Puškár a jeho kontrola a rychlost neodpovídala standardům Extraligy. Prvních pár švihů bylo nejistých, ale s přibývajícími stavy a nadhozy se situace zlepšila. Na náš kopec byl nanominován junior Petr Mik, který odcházel 4 směny. Petr se pral se strike zónou a měl hodně met zdarma, ale nakonec dostal málo bodů, a to díky skvěle hrající obraně. Poté šel na kopec levák Martin Flusek, který předvedl dobrý výkon a dokonce vyndal borce na pickoff. V páté směně slovenský tým vystřídal nadhazovače na kopec šel hrající trenér Biskorovajný, kterého můžeme znát i z působení v Extralize. Tento nadhazovač byl kvalitnější, ale i tak jsme si s ním dokázali poradit. Na poslední směny šel na kopec Pavel Schwarz, který nejvíce seděl slovenským pálkařům, ale v zadním poli zaúřadovalo duo Antoš
Lázniček a nic z toho nebylo. Konečné skore bylo 7:3 pro Skokany Olomouc. Musím podotknout, že toto utkání bylo prvním zápasem v sezoně a šlo zde vidět tvrdé odpaly i krásné zákroky.


Sestava proti Angels Trnava:

P-Mik/Flusek/Schwarz P., C-Borůvka, 1B-Utěšený, 2B-Schwarz O., SS-Zdražil, 3B-Kovařík, LF-Antoš, CF-Lázníček, RF-Poledna/Sitár, DH-Sitár/Přikryl


Po krátké pauze a občerstvení jsme se vydali na hlavní hřiště Blanska, kde jsme měli odehrát svůj zápas s domácím výběrem. Za náš tým začal házet Lukáš Veselý a hned v první směně obdržel 5 bodů, a to díky nepozornostem v obraně a metám zdarma. Na domácí kopec nastoupil levák Blažek, který neházel vůbec špatně a pole mu velmi pomohlo. Když si konečně naši borci zvykli na toho nadhazovače, tak nastoupil pravák Hrubý, který nás drtil točkama do země. Útok hostujících se zvolnil i díky vylepšené hře a začali jsme dotahovat na 5:4, bohužel blíž jsme se k domácím nedostali. V polovině zápasu nastoupil na kopec Vilda Sitár a nezhostil se své úlohy vůbec špatně, ale náš útok už nedokázal srovnat stav utkání. Musím vyzdvihnout triple Ondřeje Antoše, který kdyby měl novou pálku, tak by ten míč letěl ještě teď. Domácí pak točili se sestavou a zkoušeli různé varianty. Na kopci se vystřídali: Farkaš, Jelínek a Kostka. Největší problémy nám dělal posledně jmenovaný nadhazovač, který házel side-armem. Bohužel jsme zápas si zápas prohráli na začátku a po slibném středu zápasu jsme neměli dost sil na závěr, a tak jsme prohráli v poměru 4:8.


Sestava proti Olympii Blansko:

P-Veselý/Sitár/Kohout, C-Borůvka, 1B-Utěšený/Flusek,2B-Schwarz/Zdražil,
SS-Zdražil/Schwarz, 3B- Kovařík, LF-Antoš, CF-Lázníček, RF-Mik, DH-Poledna/Sitár


Děkujeme divákům, kteří za námi přicestovali a těšíme se na Opening Game v Ostravě.Skokani OLÉÉÉ!!!!
MP

Líbí (13)     Nelíbí (4)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018
JMOP

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.