Skokani Olomouc

Logo kraje

Olomouc

Olomouc

Pivovar Litovel

RSS  RSS

Aktuální brigády
Anketa
  Jak dopadne Opening Day Béčka s Technikou Reds?

  Výhra (16)
  

  Prohra (10)
  
 

Návštěvnost
Dnes celkem: 196

Online: 1

Včera celkem: 195
Aktuální výsledky Muži:
22.4. 14:00 Skokani Olomouc - Kotlářka Praha 1:19
21.4. 14:00 Skokani Olomouc - Technika Brno 7:1
20.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears 3:9
Aktuální výsledky Junioři:
Aktuální výsledky B tým:
8.4. 14:00 Cannibals Šumperk - Skokani Olomouc B 25:15
Nejbližší zápas Muži:
27.4. 16:30 Skokani Olomouc - Třebíč Nuclears
28.4. 16:00 Třebíč Nuclears - Skokani Olomouc
5.5. 13:00 Technika Brno - Skokani Olomouc
Nejbližší zápas Junioři:
Nejbližší zápas B tým:
29.4. 15:00 Skokani Olomouc B - Technika Brno B
Pozvánka na víkendový zápasPublikováno: 2017-04-10
Poslal: Martin Poledna
Kategorie: Skokani A
Přečteno: 142

V sobotu 15.4. se utkají dva moravské týmy. Bude to souboj Hrochů Brno proti Skokanům Olomouc. Utkání se odehraje v Brně na krásném, novém stadionu. Diváci, kteří přijedou podpořit olomoucké hráče se mohou těšit na krásný, moderní areál i na hospodu v parníku. Domácí tým je na děleném 1. místě s Draky a má skvělou formu. Statisticky to není nijak ofenzivní tým, ale má velmi dobré nadhazovače. Náš tým se představí jako hostující tým a zatím jsme v tabulce na děleném 5. místě s Technikou. Naše 2 výhry jsou velkou zásluhou Dylana Brammera, který skvěle zaházel. Doufáme, že předpověď počasí se nevyplní a bude krásné počasí.

Hroši Brno před sezonou hodně posílili a je to znát. Úvodní 4 zápasy zvládli velmi dobře, a tak jsou zaslouženě na 1.místě. Nadhazovačská rotace se skládá hlavně ze 3 importů (Carroll, McDowall, Barto), ale také nesmíme zapomenout na mladíka Bareše. Za domácí metou můžeme najít posilu z Draků Vašourka, který má nejvíce odchytaných směn a nemá ani jednu ukradenou metu. V poli hraje velmi pozorně J. Ondráček, který ještě nechyboval. Na pálce nenajdeme žádného výraznější pálkaře, ale můžeme si všimnout, že hned pětice hráčů má 3H.

Skokani Olomouc tolik neposilovali, ale spíše se soustředili na kvalitu než na kvantitu. Tři ze čtyřech utkání jsme odehráli velmi slušně a jen kousek nám chyběl od toho, abychom v úvodním zápase porazili ostravské Šípy. Náš tým má staronového trenéra Jakuba Vojáka, který se před pár dny vrátil z Austrálie. Naší největší nadhazovačskou zbraní je bezesporu Dylan Brammer, který ničí protivníky svým rychlým fastem. Tým ovšem není jen o jednom nadhazovači a můžeme zhodnotit, že máme velmi vyrovnanou nadhazovačskou baterii. Za očekáváním
zůstal výkon Maxe MacNabba, ale to lze spíše přičíst pozdnímu příjezdu a takřka nulovou aklimatizací. Na catcheru se střídá dvojice Dawson-Voják a oba chytají velmi dobře. V poli exceluje Jan Utěšený, který nemá error, i když hraje na první metě, kde to stále lítá. Za zmínku stojí obětavá hra Jirky Kovaříka, který na třetí metě čaruje. Nejlepším pálkařem je dle statistik Dylan Brammer (5H). Ale, co se týče odpalů, které nejvíce pomohly týmu, tak jasně vede Ondřej Antoš s 3bodovým homerunem a singlem proti Eagles Praha.

Přijďte podpořit olomoucké hráče v této bitvě o přední pozice v Extralize.


Skokani OLÉÉÉ!!!

Líbí (23)     Nelíbí (6)

Komentáře:

Diskuze uzavřena
Pátá meta
Nejnovější galerie:
Píší o nás jinde:
Extraliga 2018
JMOP

 .
Všechna loga a značky na této stránce jsou majetkem vlastníka tohoto webu. © webdesign by Aneta Balášová.